Reklama | Kontakt |

Amazonka

Borków 68, Daleszyce, poza miastem [zobacz mapę]
Przyjazd: 
Imię: 
Ilość nocy: 
Nazwisko: 
Ilość osób: 
i dzieci:
E-mail: 
Uwagi:  Kraj: 
Cennik:
pokój 2os - 160 PLN
pokój 3os - 200 PLN

Opis:
Serdecznie zapraszamy do Borkowa! Ośrodek dysponuje 70 miejscami noclegowymi posiada własną bazę gastronomiczną . W swojej ofercie posiadamy atrakcyjną propozycję dla firm i zakładów pracy. W tym zakresie gorąco polecamy imprezy integracyjne połączone z jazdą konną. Na terenie obiektu znajdują się drewniane altany grillowe przeznaczone na imprezy plenerowe.

Pokoje:
Oddajemy do Państwa dyspozycji 16 miejsc hotelowych w przestronnych i eleganckich pokojach jedno dwu oraz trzyosobowych z łazienkami.

Dodatkowe informacje:
Do Państwa dyspozycji oddajemy boisko do piłki nożnej, siatkówki, oraz korty tenisowe. Przy ośrodku działa również pensjonat dla koni, które mają zapewniony wybieg oraz specjalistyczną opiekę weterynaryjną . Ośrodek jest doskonałym miejscem dla ludzi ceniących czynny wypoczynek nad wodą i obcowanie z naturą.

Atrakcje w pobliżu:
Ośrodek jazdy konnej "Amazonka" położony jest w Borkowie, malowniczej miejscowości otoczonej ze wszystkich stron stuletnim lasem sosnowym. Znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie zalewu o powierzchni 40ha.

Formularz kontaktowy
Przyjazd:     Imię:   
Ilość nocy: 
Nazwisko:   
Ilość osób: 
E-mail: 
Uwagi: 

Podobne oferty noclegów w pobliżu

zobacz wszystkie oferty tanich noclegów w Kielcach i okolicach ›

Reklama

Polecamy tani hotel
 
English version Amazonka in english