Reklama | Kontakt |

Bartis ***

Plac Konstytucji 3 Maja 5, Bartoszyce, poza miastem [zobacz mapę]
Przyjazd: 
Imię: 
Ilość nocy: 
Nazwisko: 
Ilość osób: 
i dzieci:
E-mail: 
Uwagi:  Kraj: 
Cennik:
od 110 PLN

Opis:
Bartis to staropruskie słowo oznaczające barć. Zapraszamy serdecznie do Hotelu usytuowanego w centrum Bartoszyc w odrestaurowanej zabytkowej kamienicy.

Pokoje:
Indywidualny wystrój każdego z pokoi sprawia niepowtarzalną atmosferę, pozwalając na relaks i odpoczynek w pełnym komforcie. Każdy z pokoi jest inny, urządzony ze smakiem oraz ze swoistym charakterem, a łączy je przytulny klimat sprzyjający wypoczynkowi. Gościom chcącym odpocząć po trudach podróży, od codzienności przygotowaliśmy pokój z jacuzzi i z biczami wodnymi, a także saunę hotelową. Każdy pokój ma TV sat, radio z budzikiem, telefon, łazienka z wc.

Dodatkowe informacje:
Oryginalny i niepowtarzalny rzymski styl Centrum Rekreacyjnego z basenem o niebanalnym kształcie pozwolą Państwu zrelaksować się, zadbać o zdrowie i poprawić kondycję przez cały rok. W basenie znajdują sie przeciwprądy i jacuzzi, a także fontanna. Przy basenie jest brodzik dla dzieci.

Atrakcje w pobliżu:
Będąc w Bartoszycach warto zobaczyć najważniejsze miejsca i zabytki miasta, tj.: Kamienne baby "Bartki"- najstarsze pomniki dawnej kultury Prusów. Ich pochodzenie związane jest z plemionami staropruskimi. Posągi te należą do najstarszych, zachowanych w Prusach przedstawień ludzkich. Brama Lidzbarska- najstarszy zabytek kultury świeckiej, jeden z nielicznych ocalałych fragmentów murów obronnych, którymi otoczono miasto w połowie XIV w. Od 1881 r. mieściło się w niej więzienie. Kościół św. Jana Ewangelisty i Matki Boskiej Częstochowskiej- najstarsza zachowana budowla sakralna w mieście usytuowana na Placu Wolności. Zbudowano go prawdopodobnie w II połowie XIV w., a przebudowano w 1678 r. (wieża pochodzi z 1732 r.). Kościół ma charakter trójwymiarowej bazyliki z prezbiterium, opiętym szkarpami. Jego wnętrza zdobią gwiaździste sklepienia. Kościół św. Jana Chrzciciela- pochodzi prawdopodobnie z XV w., chociaż istnieją przypuszczenia, że mógł powstać w czasach pierwszej lokacji miasta. Wewnątrz barokowy ołtarz i ambona wsparta na figurze z pierwszej ćwierci XVIII w. Kościół św. Brunona- powstał w latach 1882- 1883; wyposażenie wnętrza, witraże, prezbiterium- zostało wykonane w stylu neogotyckim. Rynek Starego Miasta- doskonale zachowany układ urbanistyczny, szachownica ulic i parcel budowlanych. Spichlerze- pochodzą z przełomu XVIII i XIX w., są świadectwem dawnej roli Bartoszyc w handlu zbożem. Dzisiaj służą jako budynki użyteczności publicznej. Park Elizabeth- park usytuowany u podnóża Góry Zamkowej ze stawem w kształcie serca, przy którym biegną alejki spacerowe wzdłuż rzeki Łyny. Jeziorko "mleczarskie"- latem jest miejscem kąpieliska i sportów, a także miejscem wędkowania.

Formularz kontaktowy
Przyjazd:     Imię:   
Ilość nocy: 
Nazwisko:   
Ilość osób: 
E-mail: 
Uwagi: 

Podobne oferty noclegów w pobliżu

 • Senator Hotel poza miastem - Hotel Lista Hoteli Tanie Noclegi

  Senator ***

  Położenie: poza miastem
  Cena: od 95 PLN za osobę w pokoju 2osobowym
 • Aviator Medical Wellness Hotel Hotel poza miastem - Hotel Lista Hoteli Tanie Noclegi

  Aviator Medical Wellness Hotel ***

  Położenie: poza miastem
  Cena: od 150 PLN za osobę
 • Paradise Hotel poza miastem - Hotel Lista Hoteli Tanie Noclegi

  Paradise ***

  Położenie: poza miastem
  Cena: od 70 PLN za osobę w pokoju 2osobowym
 • Gromada Ostrowiec Hotel poza miastem - Hotel Lista Hoteli Tanie Noclegi

  Gromada Ostrowiec ***

  Położenie: poza miastem
  Cena: od 147 PLN za osobę w pokoju 2osobowym
zobacz wszystkie oferty hoteli w Kielcach i okolicach ›

Reklama

Polecamy tani hotel
 
English version Bartis in english