Reklama | Kontakt |

Mariage **

ul. Rolnicza 4, Włoszczowa, poza miastem [zobacz mapę]
Przyjazd: 
Imię: 
Ilość nocy: 
Nazwisko: 
Ilość osób: 
i dzieci:
E-mail: 
Uwagi:  Kraj: 
Opis:
Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług! Jeśli szukaja Państwo spokojnego noclegu, miejsca na organizacje przyjęcia weselnego lub konferencji, serdecznie zapraszamy!

Pokoje:

Oferujemy 60 miejsc noclegowych w komfortowo urządzonych pokojach 1, 2 ,3 - osobowych z łazienką, dwa mini-apartamenty z aneksem dziennym oraz dwa luksusowe apartamenty dwupokojowe. W cenę pokojów wliczone są śniadanie i parking dozorowany.


Dodatkowe informacje:
Organizujemy różnego rodzaju imprezy okolicznościowe w przystosowanych do tego typu imprez klimatyzowanych salach z profesjonalnym nagłośnieniem. Wesela, komunie, chrzciny, imieniny, studniówki, sylwester, bale karnawałowe, spotkania towarzyskie i inne formy spotkań.

Atrakcje w pobliżu:
Przepiękne lasy, nieskażone środowisko naturalne, czyste powietrze, a co za tym idzie niezliczone możliwości turystyczne to cechy wyróżniające nasz region. Szlaki rowerowe wokół Włoszczowy to z pewnością nie lada gratka dla sympatyków tego typu turystyki. Dla tych, którzy wolą pieszo czy kajakiem, przemierzać nasz kraj również nie zabraknie atrakcji. Przedborski Park Krajobrazowy oraz rzeka Pilica to tylko niektóre z nich. Niespożyte przestrzenie oraz wciąż żywe ślady jakże bogatej historii naszego kraju to codzienne obrazy tego miejsca. To właśnie wśród tych zapierających dech w piersiach krajobrazów przyszło żyć i pracować Mikołajowi Rejowi z Nagłowic, Henrykowi Sienkiewiczowi, którego dworek znajduje się w Oblęgorku oraz niedaleko stąd urodzonego Stefana Żeromskiego. Miejsce to, to zakątek pisarzy, warty odwiedzenia nie tylko w czasie szkolnej wycieczki. Stare dwory szlacheckie oraz późniejsze dworki i pałace, znajdujące się w Nagłowicach, Radkowie czy Olesznie to również ślady naszej historii. Bez wątpienia warte odwiedzenia, dziś niestety w większości w ruinie, ale wciąż przywołujące ducha dawnych czasów. Warto przyjechać tu choć raz, by poznać urok tego miejsca. Później przyjeżdża się tu częściej aż w końcu zostaje na stałe... Serdecznie zapraszamy!

Formularz kontaktowy
Przyjazd:     Imię:   
Ilość nocy: 
Nazwisko:   
Ilość osób: 
E-mail: 
Uwagi: 

Podobne oferty noclegów w pobliżu

 • Ameliówka Hotel poza miastem - Hotel Lista Hoteli Tanie Noclegi

  Ameliówka **

  Położenie: poza miastem
  Cena: od 55 PLN za osobę w pokoju 2osobowym
 • Energetyk Hotel poza miastem - Hotel Lista Hoteli Tanie Noclegi

  Energetyk **

  Położenie: poza miastem
  Cena: od 85 PLN za osobę w pokoju 2osobowym
 • Przedwiośnie Hotel poza miastem - Hotel Lista Hoteli Tanie Noclegi

  Przedwiośnie **

  Położenie: poza miastem
  Cena: od 65 PLN za osobę w pokoju 2osobowym
zobacz wszystkie oferty hoteli w Kielcach i okolicach ›

Reklama

Polecamy tani hotel
 
English version Mariage in english