Reklama | Kontakt |
Średnia ocena: 9.1/10
na podstawie 7 opinii gości

Europa ****

ul. Radomska 76A, Starachowice, poza miastem [zobacz mapę]
Przyjazd: 
Imię: 
Ilość nocy: 
Nazwisko: 
Ilość osób: 
i dzieci:
E-mail: 
Uwagi:  Kraj: 
Opis:
To nowoczesny i komfortowy, miejski hotel biznesowy. Stworzyliśmy go z myślą o osobach podróżujących do Starachowic służbowo oraz o tych wszystkich, którzy szukają idealnego miejsca na szkolenie, konferencję lub imprezę firmową w samym centrum Polski południowo-wschodniej. Organizujemy także eleganckie wesela. Jest to jedyny 4-gwiazdkowy obiekt w Górach Świętokrzyskich.

Pokoje:
Hotel oferuje 67 komfortowych pokoi dwuosobowych i 1 Apartament Prezydencki. Ze szczególną dbałością dobrana została kolorystyka, wyposażenie oraz elementy podnoszące wygodę pobytu.

Dodatkowe informacje:
Do dyspozycji gości: parking strzeżony, garaże, rowery do wynajęcia, kameralny meeting room, 5 sal konferencyjnych, hotelowy klub z dyskoteką, bilard, piłkarzyki, Club Wellness (hydromasaż, kapsuła SPA, jacuzzi, sauna fińska, masaże relaksacyjne); obiekt nowoczesny, klimatyzowany, przygotowany na przyjęcie dużych grup konferencyjnych i gości indywidualnych.

Atrakcje w pobliżu:
Góry Świętokrzyskie, Ekomuzeum (Muzeum Przyrody i Techniki), Klasztor i kościół o.o. Cystersów w Wąchocku, Muzeum Orła Białego w Skarżysku, trasy rowerowe i piesze wśród świętokrzyskich lasów.

Formularz kontaktowy
Przyjazd:     Imię:   
Ilość nocy: 
Nazwisko:   
Ilość osób: 
E-mail: 
Uwagi: 

Reklama

Polecamy tani hotel
 
English version Europa in english